ЯКЩО УРЯД НЕ ЗУПИНИТЬСЯ – МИ ПРИЗУПИНИМО ЖИТТЯ

Конфедерація революційних робочих профспілок Туреччини (DISK) виступає з попереджувальними діями проти фашизму Партії справедливості і розвитку (AK Parti).

ЯКЩО УРЯД НЕ ЗУПИНИТЬСЯ – МИ ПРИЗУПИНИМО ЖИТТЯ

Профспілковий рух DISK проаналізував останні події пов’язані з протестами, які почалися у зв’язку із захистом парку Гезі і поширилися по всій країні.

Керівництво профспілкового руху оголосило про скликання екстреного засідання керівної ради DISC 4. червня 2013 р. Відповідно до прийнятих рішень і для приведення їх у виконання буде сформована програма дій.

На першому етапі з метою попередження фашизму Партії справедливості і розвитку (AK Parti) у вівторок 4. червня 2013 р. з 12:00 до 14:00 години на робочих місцях і в громадських місцях будуть зачитані оповіщення.

Починаючи з середи дії щодо попередження актів фашизму від партії АК Рarti будуть продовжені і будуть приймати більш масовий характер.

Заява керівної ради Конфедерації революційних робочих профспілок Туреччини (DISK)

ЯКЩО УРЯД НЕ ЗУПИНИТЬСЯ – МИ ПРИЗУПИНИМО ЖИТТЯ

Уряд Партії справедливості і розвитку (AK Parti) заради грошового інтересу перетворює всю країну на зону бойових дій.

Правляча партія допустила жорстоке придушення акції протесту, спрямованої проти принесення в жертву заради прибуткового проекту останньої зеленої зони в районі Таксим.

Ця вульгарна демонстрація сили владою призвела до зростанню і поширенню опору по всій країні.

Народ продемонстрував, що будь-яке слово, промовлене Ердоганом, не зможе стати законом, а справедливі і законні народні вимоги не зможуть бути придушені за використанням сили.

Реджеп Тайіп Ердоган є головою уряду, який душить власний народ газовими атаками, катує громадян посеред вулиць, калічить і стає причиною смерті.

Влада жорстоко придушувала кожен запит, що надходив від суспільства, і в кінцевому підсумку втратила контроль.

Ми як організація відчуваємо відповідальність за ситуацію в країні і закликаємо в першу чергу прем’єр-міністра і Уряд Партії справедливості і розвитку (AK Parti) виконати наступні вимоги акції протесту, що поширилася з Таксиму по всій Туреччині:

– Повинно бути офіційно заявлено про те, що Гезі парк в Таксимі буде залишатися парком.

– Відповідальні за застосування насильства проти народу повинні відповісти за законом і піти у відставку. Має бути заборонено використання перцевого газу.

– Повинно бути заявлено про те, що не відкриватимуться кримінальні справи стосовно тисяч громадян, які були затримані по всій країніпід час акцій протесту, за завдані збитки повинні бути принесені публічні вибачення.

– Повинна бути припинена заборона на проведення акцій і мітингів у громадських місцях, в першу чергу в Таксимі і на всіх площах Туреччини.

Ці умови дуже чітко сформульовані, прозорі та законні. Застосування насильства у відповідь на ці вимоги є незаконним. Цитуючи самого Ердогана: «Там, де починається переслідування урядом власного народу, закінчується його легітимність».

У ситуації, коли уряд не прислухається до громадськості, не зупиняє насильство і не шукає рішення озвучених проблем, ми заявляємо про свою підтримку народного руху, що росте на площах.

Починаючи з цього моменту і до отримання відповідної реакції, спільно з учасниками профспілки, і не перебуваючими у профспілці, штатними співробітниками і з працюючими за контрактами – спільно з усіма робітниками ми застерігаємо уряд: ми припинимо життя.

Безробітні, домогосподарки, ремісники, молодь і студенти також запрошуються виступити з підтримкою.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s